Szkolenie z tutorem z NCK

Utworzono dnia 09.01.2023

????Dwudniowe szkolenie stacjonarne 11/2022, oraz online (przełom 2022/23) pt.: „Projektowanie oferty kulturowej online” prowadzone przez trenerkę Annę Wakulińską przyczyniły się do poszerzenia kompetencji cyfrowych pracowników CKiAL z zakresu obsługi narzędzi cyfrowych i uświadomiły jak wiele ciekawych rzeczy można jeszcze w tej materii zrobić w naszej instytucji.
????Po przeprowadzonej analizie zasobów dokonaliśmy wielu przemyśleń i nadal będziemy pracować nad ofertą kulturalną instytucji z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych dostosowaną do waszych potrzeb.
????W kolejnym etapie podczas szkoleń online, pracowaliśmy nad mediami społecznościowymi i opracowaliśmy strategię cyfrową naszej instytucji.
Projekt Konwersja cyfrowa domów kultury finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Utworzono: 02.10.2023