Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

I Gminny Towarzyski „Turniej z Legendą” Szachy/Warcaby.

Utworzono dnia 14.10.2021
Za nami I Gminny Towarzyski „Turniej z Legendą” Szachy/Warcaby.
 
W kategorii warcaby-młodzież udział wzięli: Marcel Jarząbek, Igor Michałowski, Mateusz Michałowski, Basia Nowak, Lena Nowak i Zuzia Nowak; w kategorii szachy-młodzież: Natalia Barańska, Szymon Ciołkiewicz, Łukasz Dańka i Izabela Gołacka zaś w kategorii szachy dorośli: Grzegorz Ciołkiewicz, Jan Dobosz, Mariusz Mastalerz, Waldemar Pluta i na prośbę młodszego uczestnika z dorosłymi zmierzył się również Łukasz Dańka. Towarzysko w rozgrywkach wziął też udział Wójt Stanisław Pacocha oraz Artur Bobiński – koordynujący wydarzenie.
Przez blisko trzy godziny grupa uczestników grała w swoich kategoriach inaugurując rzeźbiony kącik szachowy, który w ramach inicjatywy powstał przy budynku CKiAL. O godz. 14:00 odbyło się podsumowanie turnieju z rozdaniem nagród : I miejsce w kategorii szachy-dorośli zdobyli pan Jan Dobosz oraz nieoczekiwanie Łukasz Dańka, który zdobył też I miejsce w kategorii szachy-młodzież, w kat. warcaby-młodzież I miejsce zdobył Mateusz Michałowski, nagrodę specjalną za wsparcie przy organizacji otrzymał p. Artur Bobiński. Serdecznie gratulujemy !
Towarzyskie rozgrywki zachęcić mają do wspólnych, międzypokoleniowych spotkań przy szachach, warcabach i planszówkach, które w tym sezonie mają szanse nas stałe wpisać się w program cotygodniowych zajęć – wstęp na zajęcia będzie wolny. Zachęcamy do przynoszenia swoich ulubionych gier i dzielenia się wspólną radością rozgrywek.
 
Wydarzenie było jednym z elementów finału inicjatywy "ZaPLANujMY - Turniej z legendą"

I Gminny Towarzyski „Turniej z Legendą” Szachy/Warcaby - fotorelacja

Utworzono dnia 14.10.2021, 18:40

NASZA PLACÓWKA

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny