Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Warsztat bębniarski - prowadzący Michael Jones

Utworzono dnia 08.12.2020, 11:07

Dwa dni warsztatów

Kolejne warsztaty w ramach projektu „Spotkania z kulturą z czterech stron świata” rozbrzmiewał w rytmie afrykańskich bębnów - dzięki nim uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję by pod okiem profesjonalisty Michael Jones`a

- poznać podstawy gry na bębnach, ponadto poznaliśmy nazewnictwo tych niezwykłych instrumentów, a także daliśmy się ponieść muzyce i skomponowaliśmy własny rytmiczny utwór. Miła niespodzianka to wizyta koordynatorki Anny Czubek i Marcina Janaszka kierownika działu animacji i edukacji kulturowej z Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Niezwykle ważne jest wsparcie przy każdych działaniach projektowych, dzięki którym potwierdza się słuszność naszych działań, dobrze wymienić cenne doświadczenia

Na warsztatach bębniarskich będziecie mogli odkryć rytmy afrykańskie nauczycie się podstaw gry na instrumentach typu conga, djembe, bongosy, darabuka czy instrumenty świata.

Zajęcia poprowadzi multiinstrumentalista Michael Jones obywatel świata który grał i nagrywał z wieloma wybitnymi polskimi artystami. Gra w Polsce i na świecie.

NASZA PLACÓWKA

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny