Agnieszka Czarnecka

Utworzono dnia 28.05.2020

Poetka, polonistka od zawsze związana z ziemią świętokrzyską. Wiersze pisze od 30 lat. Pani Agnieszka należy do grupy poetyckiej „Z doliny Czarnej” i działa aktywnie w warsztatach literackich prowadzonych przez Bibliotekę Publiczną przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie.

Wiersze poetki wielokrotnie były nagradzane oraz publikowane nie tylko w wydawnictwach branżowych ale również w lokalnych i ogólnopolskich czasopismach publicystycznych i społeczno - informacyjnych.

Wydane zostały też autorskie tomiki poezji: m.in. „Byłam cieniem, jestem słońcem” (2018), „Ciszy śpiew” (2016)

Poezję Pani Agnieszki moglismy poznać bliżej podczas Gminnych Obchodów Dnia Kobiet "Kobiety i kwiaty" Gowarczów 2019