Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wirtualna wystawa pokonkursowa II Konkursu "Lokalne RękoDZIEŁO"

Utworzono dnia 28.09.2021

Wyniki II Konkursu "Lokalne RękoDZIEŁO"

 

W dniu 23 września 2021 komisja w składzie: 

1. Edyta Cieślik-Moczek - przewodnicząca

2. Marzena Michałowska -Kowalik – członek

3. Mariola Saternus - członek

oceniła prace zgłoszone na II Konkurs „Lokalne RękoDZIEŁO” zorganizowanego w ramach projektu „Regionalnie Kulturalnie”

Na Konkurs wpłynęło 17 prac rękodzielników z terenu powiatu koneckiego:

  1. Ewa MUSZYŃSKA/ Gowarczów SZYDEŁKO „Komplet laufer + serwetka”

    Mały obrusik”

  2. Waldemar HAJRYCH /Ruda Białaczowska MODELE OKRĘTÓW „Okręt VICTORY”, „Pancernik Farncuski RICHELIEU”, „BOUNTY”

  3. Sabina MASTALERZ / Ruda Białaczowska HAFT KRZYŻYKOWY „Anioł Stróż Marty i Oli”

  4. Jacek SUTOWICZ / Ruda Białaczowska RZEŹBIARSTWO „Dziadkowie z Zastawu”

  5. Jolanta MAKUCH / Gowarczów HAFT CZÓŁENKOWY „Wianuszek”

  6. Marian PIKUŁA / Korytków RZEŹBIARSTWO „W leśnym gaju”

  7. Barbara DAJER /Morzywół SZYDEŁKO „Serweta prostokątna”, „ Serweta okrągła”

  8. Monika NOWAK / Morzywół HAFT RICHELIEU

  9. Janina MALICKA / Końskie PRACA RĄK „Babcia Klara z Gowarczowa z ulicy Zamkowej 7”, „Pani Cichoniowa z Opoczna”, „Jabłko i gruszka z ogrodu stryja Cypriana”

  10. Elżbieta PIWOWARCZYK / Kornica CERAMIKA z cyklu „Trawy”: kwiaty na łące, jesienne źdźbła na ugorze, wiosna w ogrodzie, rabatka

  11. Aldona MIRECKA / Końskie CERAMIKA „Pięciu muzykantów”, „Razem przez wiejskie życie”

  12. Wojciech PARGIEŁA / Barycz RZEŹBA CERAMICZNA „Stadnina koni”

  13. Elżbieta DUDA / Końskie RZEŹBA CERAMICZNA „Żaba”, „Drzewo”, „Kapliczka”

  14. Bogumiła NOWOCIEŃ / Nowy Kazanów RZEŹBA CERAMICZNA „Aniele Boży Stróżu mój”

  15. Paweł STASIŃSKI / Końskie RZEŹBA CERAMICZNA „Krętorożec w obcej skórze”, „Icek Liczykrupa”„Pan z Korytkowa”

  16. Elżbieta DROZD /Końskie CERAMIKA „Anioł też człowiek”

  17. Zofia LEWANDOWSKA / Końskie – 11 lat/ CERAMIKA ‘Sielsko anielsko/ na wiejskim podwórku”

Cele Konkursu i zasady uczestnictwa zostały przedstawione w Regulaminie.

 

Komisja przyznała następujące nagrody:


 

I miejsce / kategoria ceramika – Aldony Mireckiej

 

I miejsce / kategoria rzeźba – Mariana Pikuły

 

I miejsce / kategoria koronka-haft Barbara Dajer

 

NAGRODA SPECJALNA – Waldemar Hajrych

 

pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni.

 

Serdecznie gratulujemy!

2021/09 Wirtualna wystawa pokonkursowa II Konkursu "Lokalne RękoDZIEŁO"

Utworzono dnia 15.10.2021, 12:12

 

W dniu 23 września komisja w składzie: 

1. Edyta Cieślik-Moczek - przewodnicząca

2. Marzena Michałowska -Kowalik – członek

3. Mariola Saternus - członek

oceniła prace zgłoszone na II Konkurs „Lokalne RękoDZIEŁO” zorganizowanego w ramach projektu „Regionalnie Kulturalnie”

Na Konkurs wpłynęło 17 prac rękodzielników z terenu powiatu koneckiego:

  1. Ewa MUSZYŃSKA/ Gowarczów SZYDEŁKO „Komplet laufer + serwetka”

    Mały obrusik”

  2. Waldemar HAJRYCH /Ruda Białaczowska MODELE OKRĘTÓW „Okręt VICTORY”, „Pancernik Farncuski RICHELIEU”, „BOUNTY”

  3. Sabina MASTALERZ / Ruda Białaczowska HAFT KRZYŻYKOWY „Anioł Stróż Marty i Oli”

  4. Jacek SUTOWICZ / Ruda Białaczowska RZEŹBIARSTWO „Dziadkowie z Zastawu”

  5. Jolanta MAKUCH / Gowarczów HAFT CZÓŁENKOWY „Wianuszek”

  6. Marian PIKUŁA / Korytków RZEŹBIARSTWO „W leśnym gaju”

  7. Barbara DAJER /Morzywół SZYDEŁKO „Serweta prostokątna”, „ Serweta okrągła”

  8. Monika NOWAK / Morzywół HAFT RICHELIEU

  9. Janina MALICKA / Końskie PRACA RĄK „Babcia Klara z Gowarczowa z ulicy Zamkowej 7”, „Pani Cichoniowa z Opoczna”, „Jabłko i gruszka z ogrodu stryja Cypriana”

  10. Elżbieta PIWOWARCZYK / Kornica CERAMIKA z cyklu „Trawy”: kwiaty na łące, jesienne źdźbła na ugorze, wiosna w ogrodzie, rabatka

  11. Aldona MIRECKA / Końskie CERAMIKA „Pięciu muzykantów”, „Razem przez wiejskie życie”

  12. Wojciech PARGIEŁA / Barycz RZEŹBA CERAMICZNA „Stadnina koni”

  13. Elżbieta DUDA / Końskie RZEŹBA CERAMICZNA „Żaba”, „Drzewo”, „Kapliczka”

  14. Bogumiła NOWOCIEŃ / Nowy Kazanów RZEŹBA CERAMICZNA „Aniele Boży Stróżu mój”

  15. Paweł STASIŃSKI / Końskie RZEŹBA CERAMICZNA „Krętorożec w obcej skórze”, „Icek Liczykrupa”„Pan z Korytkowa”

  16. Elżbieta DROZD /Końskie CERAMIKA „Anioł też człowiek”

  17. Zofia LEWANDOWSKA / Końskie – 11 lat/ CERAMIKA ‘Sielsko anielsko/ na wiejskim podwórku”

Cele Konkursu i zasady uczestnictwa zostały przedstawione w Regulaminie.

 

Komisja przyznała następujące nagrody:


 

I miejsce / kategoria ceramika – Aldony Mireckiej

 

I miejsce / kategoria rzeźba – Mariana Pikuły

 

I miejsce / kategoria koronka-haft Barbara Dajer

 

NAGRODA SPECJALNA – Waldemar Hajrych

 

pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni.

 

Serdecznie gratulujemy!

NASZA PLACÓWKA

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny