Utworzono dnia 30.09.2021

Warsztaty woklane zespołu ludowego „Bębnowinka”

Zakończył się cykl spotkań warsztatowych podczas których prowadząca p. Ewa Gula przeprowadziła autorskie warsztaty wokalne z opracowaniem wokalnym wybranych utworów z zespołem ludowym „Bębnowianka”oraz przygotowaniem wokalnym do koncertu podsumowującego zadanie „Regionalnie Kulturalnie” realizowanego w ramach projektu NCK EtnoPolska 2021. Podczas kilkunastu godzin Panie z zesołu zapoznały się z różnymi wspomagającymi ćwiczenimi emisyjnymi i poznały nowe pieśni z regionu. Cześć z nich została opracowana dla całego składu a kilka utworów opracowanych zostało specjalnie dla młodszych dziewczyn z zespołu, które podczas koncertu finałowego zaprezentowały mini recital solo.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę :)

Utworzono dnia 15.10.2021, 13:24

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę :)

NASZA PLACÓWKA

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.