Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

2021/09 Sesja FOTO zespołu "Bębnowianka" w Muzeum Wsi Kieleckiej

Utworzono dnia 11.10.2021

 Sesja FOTO zespołu "Bębnowianka" w Muzeum Wsi Kieleckiej.

Z końcem lata zespół "Bębnowianka" gościł w Muzeum Wsi Kieleckiej - Park Etnograficzny w Tokarni. Skansen odtwarza typowy układ osadniczy wiosek z różnych subregionów Kielecczyzny: Gór Świętokrzyskich, Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, Wyżyny Sandomierskiej i Niecki Nidziańskiej.

W przestrzeni skansenu zespół miał zorganizowaną sesję foto – video, która będzie piękną pamiątką z obecnego okresu funkcjonowania zespołu. Nie zabrakło też wielu akcentów muzycznych a nawet spontanicznego mini koncertu, na który żywo zareagowali goście zwiedzający park etnograficzny.

 

Sesja FOTO zespołu "Bębnowianka" w Muzeum Wsi Kieleckiej

Utworzono dnia 25.10.2021, 13:39

Sesja FOTO zespołu "Bębnowianka" w Muzeum Wsi Kieleckiej.

Z końcem lata zespół "Bębnowianka" gościł w Muzeum Wsi Kieleckiej - Park Etnograficzny w Tokarni. Skansen odtwarza typowy układ osadniczy wiosek z różnych subregionów Kielecczyzny: Gór Świętokrzyskich, Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, Wyżyny Sandomierskiej i Niecki Nidziańskiej.

W przestrzeni skansenu zespół miał zorganizowaną sesję foto – video, która będzie piękną pamiątką z obecnego okresu funkcjonowania zespołu. Nie zabrakło też wielu akcentów muzycznych a nawet spontanicznego mini koncertu, na który żywo zareagowali goście zwiedzający park etnograficzny.

 

NASZA PLACÓWKA

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny