"Pocztówka z Gowarczowa - kapliczki i budynki" - tworzymy obrazy

Utworzono dnia 21.07.2020, 11:21
PLENER ARTYSTYCZNY w paramach programu EtnoPolska 2020 „Spotkanie z kulturą regionu” realizowany w Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie- mamy już za sobą.
Trzy grupy zapalonych twórców, pasjonatów malarstwa w pięknych okolicznościach przyrody malowało lokalne kapliczki. Powstało wiele ciekawych projektów – prac, dzień obfitował w wiele wrażeń nie tylko tych artystycznych. Miejsca, które udało nam się zobaczyć niosą ze sobą niepowtarzalną historię regionu. Następnym etapem prac będą warsztaty malarstwa farbami akrylowymi na płótnie wybranych przez uczestników kapliczek i budynków z terenu gminy.
Kolejnym etapem działań jest praca w pracowni przy sztalugach.

„Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020”

NASZA PLACÓWKA

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.