Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Projekt Escape Room w Gowarczowie nabiera tempa.

Utworzono dnia 10.05.2019

 Projekt Escape Room w Gowarczowie nabiera tempa.W ostatnich tygodniach młodzież z terenu gminy Gowarczów uczestnicząca w projekcie Programu Równać Szanse 2018 skupiła się na realizacji kolejnych etapów przygotowań do czerwcowego otwarcia Pokoju Zagadek wg własnego konceptu.

Po wizycie w łódzkiej Tkalni Zagadek i burzliwej dyskusji młodzi postanowili stworzyć przestrzeń o tematyce militarnej z wątkiem kryminalnym. Podczas zajęć warsztatowych powstają już pierwsze elementy wystroju, skrzynki, wydruki, łamigłówki i tajemnicze konstrukcje. Poza tworzeniem fabuły i kształtu poszczególnych zagadek uczestnicy rozwijają swoje umiejętności techniczne i zdobnicze.

Bardzo owocne okazało się spotkanie z Wójtem Gminy Stanisławem Pacochą – młodzież będzie miała do dyspozycji pomieszczenia budynku, w którym mieścił się się ośrodek zdrowia. W najbliższych dniach rozpocznie się zapoznawanie się z przestrzenią a kolejne tygodnie poświęcone będą na montowanie sprzętu, doskonalenie fabuły, stworzenie brakujących elementów i działania promocyjne – by na przełomie końca roku szkolnego i wakacji oficjalnie zaprosić przede wszystkim rówieśników do wspólnej zabawy.

Projekt Escape Room w Gowarczowie nabiera tempa.

Utworzono dnia 10.05.2019, 13:42

NASZA PLACÓWKA

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny