Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Serducho na nakrętki przy GCKiB już pomaga!

Utworzono dnia 06.11.2023

W ostatnich dniach października Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Gowarczowie przyjęło wyjątkowego gościa. Do Gowarczowa przyjechała Oliwia Nowek by zainaugurować kolejną zbiórkę na konieczne leczenie.

W przestrzeni publicznej naszej gminy pojawił się kolejny metalowy pojemnik serducho na plastikowe nakrętki. Serce stoi tuż przy budynku Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Gowarczowie, naprzeciwko Urzędu Gminy a nakrętki w nim zbierane wspierają zbiórkę na rehabilitację Oliwii Nowek, dziewczynki z terenu naszego powiatu, która od urodzenia wymaga ciągłej opieki, leczenia i rehabilitacji.

Oliwka osobiście przyglądała się akcji montażu serduszka. Z zaciekawieniem przyjęła też wizytę w sali kameralnej GCKiB, gdzie czekał ją pokaz scenicznych świateł oraz wystawa obrazów. Dziewczynkę na każdym etapie dzielnie wspiera je wspaniała mama.

Pierwsze nakrętki wrzuciła Pani dyrektor Elwira Sibiga-Gärtner, Pani Edyta Jędruszyńka- bibliotekarka GCKiB oraz mieszkańcy naszej gminy - Państwa Tochman, z których inicjatywy akcja została przeprowadzona.

Więcej o Oliwce przeczytać można m.in. na profilu: facebook.com/oliwkanowek

Koniecznie pamiętajcie o zbieraniu nakrętek i wrzucaniu ich do serducha - chcemy, by zapełniało się jak najczęściej! 

Serducho na nakrętkiprzy GCKiB już pomaga

Utworzono dnia 15.11.2023, 08:33

NASZA PLACÓWKA

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 19

W poprzednim tygodniu: 39

W tym miesiącu: 32

W poprzednim miesiącu: 192

Wszystkich: 9726